Amazon – Programy dla sprzedawców

AMAZON- ŚWIAT BEZ GRANIC

Sprzedawaj na Amazon

Na tej stronie znajdziesz odpowiedzi na następujące pytania:

  1. jak sprzedawać na Amazon?
  2. jak wygląda sprzedaż na Amazon krok po kroku?
  3. jak wystawić przedmiot na Amazon?
  4. jakie są programy Amazon dla sprzedawców?
  5. co to jest Advertise with Amazon?
  6. co to jest Amazon Prime?
  7. czemu służy Amazon Brand Registry?
  8. na czym polegają Amazon Sponsored Products?
  9. dla kogo jest przeznaczony program Amazon Vendor Express?
  10. na czym polega Handmade on Amazon?

Advertise with Amazon

* Pomóż kupującym odkryć Twoje produkty.

* Zareklamuj Twoje produkty na Amazon reklamami typu pay-per-click.

* Kontroluj budżet Twojej kampanii każdego dnia – nie zapłacisz nawet grosza dopóki klient nie kliknie na Twojej reklamy i zobaczy Twoje produkty.

* Otrzymaj pomiar efektywności Twojego ROI i optymalizację Twoich kampanii.

FBA

FBA to skrót od „Fulfilment by Amazon” (Realizacja zamówień przez Amazon).

Korzystający z programu FBA przechowują swoje produkty w centrach dystrybucyjnych Amazon na całym świecie, a Amazon sam realizuje otrzymane od klientów zamówienia, pakuje, dostarcza produkty do klientów i zajmuje się obsługę klienta. Dzięki FBA sprzedający może dotrzeć do znacznie większej liczby klientów, niż w przypadku prowadzenia samodzielnej sprzedaży.

 

Amazon Prime

Amazon Prime to płatna usługa dla klientów Amazon.com, oferująca im min. bezpłatne wysyłki dla większości produktów dostępnym w platformie Amazon,, bezpłatny dostęp do serwisów transmisji strumieniowych Prime Music i Prime Video, oraz do innych atrakcyjnych zniżek i ofert.

Amazon Sponsored Products

* Sponsorowane Produkty Amazon to rozwiązanie reklamowe typu pay-per-click, które umożliwia promowanie sprzedawanych produktów za pomocą reklam kierowanych na słowa kluczowe, które pojawiają się w bardzo widocznych miejscach docelowych na stronach Amazon.com.

* Ty sam możesz wybierać produkty do reklamowania i kluczowe słowa, lub możesz zlecić to Amazon.

* Ty zawsze sam decydujesz o Twoim budżecie i masz możliwość mierzenia skuteczności Twoich reklam.

ZAMÓWIENIA I ROZLICZENIA

Handmade on Amazon

Handmade na Amazon to program na Amazon dla zaproszonych rzemieślników, którzy produkują własne,  unikalne, ręcznie robione towary .

Wszystkie produkty oferowane w Handmade na Amazon muszą być wykonane ręcznie, ręcznie zmodyfikowane lub ręcznie zmontowane (nie z zestawu).  Produkty muszą być wykonane ręcznie przez pracownika rzemieślniczego, lub przez jednego z pracowników (jeśli firma zatrudnia 20 lub mniej pracowników) lub członka grupy rzemieślników liczącej mniej niż 100 osób. Produkowane masowo produkty lub wyroby wykonane ręcznie przez innego rzemieślnika nie są uprawnione do sprzedaży w Handmade na Amazon.

Wszystkie produkty w tym programie są weryfikowane przez Amazon i wymagają jego akceptacji przed podjęciem sprzedaży.

Amazon Brand Registry

* Rejestracja Twoje marki handlowej na Amazon pomaga Ci chronić Twoje znaki towarowe na Amazon i tworzy jakościowo nowe doświadczenia dla Twoich klientów.

* Rejestracja w rejestrze Amazon, zapewni Ci dostęp do użytecznych narzędzi, w tym wyszukiwanie wybranych przez Ciebie tekstów i obrazów.

* Rejestracja Twojej marki na Amazon pozwoli Ci też na zwiększony nadzór nad ofertami produktów zawierającymi Twoją markę handlową na Amazon.

Amazon Vendor Express

Amazon Vendor Express umożliwia sprzedaż produktów danego producenta bezpośrednio na Amazon i bezpośrednio przez Amazon w jego własnym imieniu.

Sprzedający (Vendor) sprzedaje Amazon swoje produkty pozostawiając Amazon cała resztę – od wysyłki zamówień i promocji oferty, do obsługi klienta i zwrotów.

WIĘCEJ O AMAZON:

Zalety     Programy     Wymagania     Pytania i Odpowiedzi

error: Content is protected !!